Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 253 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
RED (2010) me Titra Shqip

RED (2010) me Titra Shqip

Ende i armatosur. Akoma i rrezikshëm.Oct. 13, 2010United States111 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) dhe Victoria (Helen Mirren), ish-anëtarë të CIA-s, mbajnë disa informacione sekrete që agjencia e fuqishme e spiunimit i konsideron të rrezikshme. Duke u mbështetur në cilësitë e tyre më të mira (përvojën, dinakërinë dhe punën në ekip) ata do të përpiqen t’i shpëtojnë sulmeve të shumta dhe të zbulojnë një nga komplotet më të mëdha në historinë e Shteteve të Bashkuara.

RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal RED
Vlerësimi IMDb 7 295,541 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 5,346 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isFrank Moses
Frank Moses
Morgan Freeman isJoe Matheson
Joe Matheson
John Malkovich isMarvin Boggs
Marvin Boggs
Helen Mirren isVictoria
Victoria
Karl Urban isWilliam Cooper
William Cooper
Brian Cox isIvan Simanov
Ivan Simanov
Julian McMahon isVP Stanton
VP Stanton
Rebecca Pidgeon isCynthia Wilkes
Cynthia Wilkes
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Me Time (2022) me Titra Shqip
Blacklight (2022) me Titra Shqip
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
The Marksman 2021
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Checkered Ninja (2018) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Miami Heat (2021) me Titra Shqip