Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 186 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
RED 2 (2013) me Titra Shqip

RED 2 (2013) me Titra Shqip

Më të mirët nuk pushojnë kurrë.Jul. 18, 2013United States116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjenti i pensionuar i CIA-s Frank Moses (Bruce Willis) po futet përsëri në telashe me “Nightshade”, një armë bërthamore e rrezikshme që u zhduk 25 vjet më parë në rrethana misterioze dhe për të cilën ai nuk kishte dëgjuar kurrë. Ndërsa ish kolegut Victoria (Helen Mirren) i është dhënë detyra për ta eleminuar atë nga MI6, mbështetur nga Marvin Biggs (John Malkovich) dhe gruaja e tij Sarah (Mary-Louise Parker) në tërheqje, Frank niset për një gjueti që, duke kaluar nëpër Paris, Londër dhe Moskë, kjo do ta çojë atë të zbulojë misterin prapa Nightshade, një armë e lakmuar nga FBI, agjentë specialë, terroristë dhe ish-spiunë, dhe rolin e luajtur nga Katja (Catherine Zeta-Jones), ish-ja e tij joshëse, dhe shkencëtari i shkëlqyer Bailey (Anthony Hopkins).

RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal RED 2
Vlerësimi IMDb 6.6 163,366 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 3,167 vota

Regjizori

Dean Parisot
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gasoline Alley (2022) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
Captain America: The First Avenger (2011) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
Turning Red (2022) me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar