Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 252 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ready or Not (2019) me Titra Shqip

Ready or Not (2019) me Titra Shqip

Vjehrri mund të jetë vrasës.Aug. 21, 2019USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Grace, një nuse e re, bashkohet me familjen e pasur dhe të çuditshme të të shoqit për të marrë pjesë në një traditë shekullore. Gradualisht, loja e zgjedhur do të kthehet në një luftë vdekjeprurëse për mbijetesë.

Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ready or Not
Vlerësimi IMDb 6.9 135,119 vota
Vlerësimi TMDb 7 2,989 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Welcome Home (2018) me Titra Shqip
The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip
Pandorum 2009
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
Project Pay Day (2021) me Titra Shqip
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip