Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 155 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip

Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip

Dy vellezer. Një kërkesë e fundit.Oct. 14, 2022USA106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Gjysmë vëllezërit Raymond dhe Ray ribashkohen kur babai i tyre i larguar vdes – dhe zbulojnë se dëshira e tij e fundit ishte që ata të gërmonin varrin e tij. Së bashku, ata përpunojnë se kush janë bërë si burra, si për shkak të babait të tyre ashtu edhe përkundër tij.

Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Raymond & Ray
Vlerësimi IMDb 6.3 2,264 vota
Vlerësimi TMDb 7.102 49 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mistress America (2015) me Titra Shqip
Love Accidentally (2022) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
Comet (2014) me Titra Shqip
Major (2022) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Boys from County Hell (2021) me Titra Shqip
The Power 2021 me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip