Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 383 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Rat Race (2001) me Titra Shqip

Rat Race (2001) me Titra Shqip

563 milje. 9 persona. 2 milionë dollarë. 1001 probleme!Aug. 17, 2001Canada112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një film ansambël për paratë e lehta, lakminë, manipulimin dhe drejtimin e keq, një manjat i kazinosë në Las Vegas argëton lojtarët e tij më të pasur – një grup që do të vë bast për çdo gjë – duke vënë gjashtë njerëz të zakonshëm kundër njëri-tjetrit në një garë të egër për 2 milionë dollarë të bllokuara. në një dollap me kyç qindra milje larg. Manjati dhe miqtë e tij të pasur monitorojnë çdo lëvizje të secilit vrapues për të mbajtur gjurmët e të preferuarave të tyre. Rregulli i vetëm në këtë garë është se nuk ka rregulla.

Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rat Race
Vlerësimi IMDb 6.4 116,112 vota
Vlerësimi TMDb 6.223 1,476 vota

Regjizori

Jerry Zucker
Regjizori

Aktorët

Rowan Atkinson isEnrico Pollini
Enrico Pollini
Cuba Gooding Jr. isOwen Templeton
Owen Templeton
Whoopi Goldberg isVera Baker
Vera Baker
Seth Green isDuane Cody
Duane Cody
Breckin Meyer isNick Schaffer
Nick Schaffer
Amy Smart isTracy Faucet
Tracy Faucet
John Cleese isDonald P. Sinclair
Donald P. Sinclair
Wayne Knight isZack Mallozzi
Zack Mallozzi
Vince Vieluf isBlaine Cody
Blaine Cody
Lanei Chapman isMerrill Jennings
Merrill Jennings
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Luck (2022) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
Black Bear 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit