Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 402 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip

Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip

Këtë herë ai po lufton për jetën e tij.Oct. 22, 1982United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John Rambo, një veteran i Vietnamit, jeton në kërkim të një pune dhe ekuilibrit të tij psikik. Pasi u arrestua dhe u keqtrajtua, Rambo lirohet dhe arratiset. I gjuajtur nga ligjvënësit, ai shpejt i nxjerr jashtë loje. Thiret Garda Kombëtare, por për ish Beretën e Gjelbër është lojë e fëmijësh për ta mbajtur atë nën kontroll. Përfundimisht Rambo dorëzohet tek ish-koloneli i tij, i cili ka ardhur nga Uashingtoni posaçërisht.

Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Titulli origjinal First Blood
Vlerësimi IMDb 7.7 233,311 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 4,380 vota

Regjizori

Aktorët

Sylvester Stallone isJohn J. Rambo
John J. Rambo
Richard Crenna isCol. Samuel Trautman
Col. Samuel Trautman
Brian Dennehy isHope Sheriff Will Teasle
Hope Sheriff Will Teasle
Bill McKinney isState Police Capt. Dave Kern
State Police Capt. Dave Kern
Jack Starrett isDeputy Sgt. Arthur Galt
Deputy Sgt. Arthur Galt
Michael Talbott isDeputy Balford
Deputy Balford
Chris Mulkey isDeputy Ward
Deputy Ward
John McLiam isOrval the Dog Man
Orval the Dog Man
Alf Humphreys isDeputy Lester
Deputy Lester
David Caruso isDeputy Mitch
Deputy Mitch
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
Siberian Sniper (2021) me Titra Shqip
Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Special Delivery (2022) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip