Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip

Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip

Nov. 01, 2017Italy84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Verë 1943, Piemonte, Itali. Milton e do Fulvian që luan me dashurinë e tij: asaj i pëlqen vetëm thellësia e mendimit të tij dhe letrat që ai i shkruan. Një vit më vonë, Miltoni i është bashkuar Rezistencës dhe lufton përkrah partizanëve të tjerë. Ai mëson gjatë një bisede se Fulvia ishte fshehurazi e dashuruar me shokun e tij më të mirë Giorgio, një partizan si ai. Milton vendos të shkojë të gjejë Giorgio në rajonin Langhe të Italisë me të gjitha kodrat e saj të mjegullta…Por Giorgio sapo është arrestuar nga fashistët.

Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip
Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip
Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip
Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Una questione privata
Vlerësimi IMDb 6.1 888 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 127 vota

Regjizori

Paolo Taviani
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Cracked (2022) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
Until We Meet Again (2022) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit