Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 734 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip

Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip

Mar. 27, 2019Denmark127 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Anne, një avokate e shkëlqyer dhe e përkushtuar e avokatisë, e specializuar për më të rrezikuarit e shoqërisë, fëmijët dhe të rinjtë, jeton atë që duket të jetë një jetë e përsosur me burrin e saj doktor, Peter, dhe vajzat e tyre binjake. Kur njerku i saj adoleshent, Gustav, jeton me ta, dëshira e përshkallëzuar e Anës e çon atë në një vrimë të rrezikshme lepuri, e cila, pasi të ekspozohet, lëshon një sekuencë ngjarjesh të destinuara për të shkatërruar botën e saj.

Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dronningen
Vlerësimi IMDb 7.1 11,752 vota
Vlerësimi TMDb 6.881 168 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

White Boy Rick (2018) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Undine 2020
The Flowers of War (2011) me Titra Shqip
Zooey (2021) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip