Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 255 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip

Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip

Lindja e boksit.Jul. 14, 2022Unknown107 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të shekullit të 19-të, Pugilizmi ishte sporti i mbretërve dhe një boksier i ri i talentuar luftoi rrugën e tij për t’u bërë kampion i Anglisë.

Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Prizefighter: The Life of Jem Belcher
Vlerësimi IMDb 5.4 380 vota
Vlerësimi TMDb 6 3 vota

Regjizori

Daniel Graham
Regjizori

Aktorët

Matt Hookings isJem Belcher
Jem Belcher
Ray Winstone isBill Warr
Bill Warr
Jodhi May isMary Belcher
Mary Belcher
Marton Csokas isLord Rushworth
Lord Rushworth
Russell Crowe isJack Slack
Jack Slack
Julian Glover isLord Ashford
Lord Ashford
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Wife of a Spy (2020) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Out of Time (2003)
The Last Shift 2020
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Showtime (2002) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip