Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Private Number (2015) me Titra Shqip

Private Number (2015) me Titra Shqip

Më mban mend?May. 01, 2015Unknown95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një seri mesazhesh dhe vizionesh të fshehta telefonike ndjekin një shkrimtar ndërsa ai përpiqet të përfundojë një roman. Ndërsa intensiteti i tyre rritet, ai humbet kontrollin e tij mbi realitetin, duke u fiksuar përfundimisht pas një misteri të vjetër që do të çojë në zbulime të tmerrshme si për të ashtu edhe për gruan e tij besnike.

Private Number (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Private Number
Vlerësimi IMDb 4.7 1,045 vota
Vlerësimi TMDb 4.2 28 vota

Regjizori

LazRael Lison
Regjizori

Aktorët

Hal Ozsan isMichael Lane / Connor Lucas
Michael Lane / Connor Lucas
Nicholle Tom isKatherine Lane
Katherine Lane
Judd Nelson isGarrett Stance
Garrett Stance
Joel Michaely isRoland Sanchez
Roland Sanchez
Gary McDonald isThe Knight
The Knight
Ali Costello isValerie Washington
Valerie Washington
Eric Sweeney isLarry Osmand
Larry Osmand
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Banquet (2022) me Titra Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Red Dot 2021 me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
Disclosure 1994
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit