Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11347 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Private (2003) me Titra Shqip

Private (2003) me Titra Shqip

Maestro i erotikës italiane është kthyer!Aug. 28, 2003Italy86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9.6 5 vota

Përshkrimi i Filmit

Gënjeshtra, mashtrim, tradhti dhe keqbërje. Fallo! është një koleksion prej gjashtë tregimesh bazuar në gëzimet e seksualitetit dhe erotizmin e një brezi të ri të grave.

Private (2003) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fallo!
Vlerësimi IMDb 5 2,572 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 49 vota
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Those Who Wish Me Dead (2021)
A Gang Story aka Les Lyonnais (2011) me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Bad Christmas (2021) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit