Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 430 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com
Pride Jewel (2022) me Titra Shqip

Pride Jewel (2022) me Titra Shqip

May. 02, 2022UnknownNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një baba dhe bir mbërrijnë në zonën e Gjirit të San Franciskos pasi një tërmet shkatërroi qytetin e tyre të vogël në Armeni. Në mosmarrëveshje për pabesinë e ndërlikuar të babait të tij, Andre, i zemëruar dhe i hidhëruar, shpejt përfshihet me një grup hajdutësh të dhunshëm bizhuterish të udhëhequr nga rivali i fëmijërisë së babait të tij, Cyrus. Hakmarrja është e vetmja rrugëdalje dhe shëlbimi nuk ka ku të gjendet.

Pride Jewel (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pride Jewel
Vlerësimi IMDb 3.8 11 vota

Regjizori

Doug Thomsen
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don 2 (2011) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
Circumstances 3 (2022) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Fresh (2022) me Titra Shqip
Sniper: Assassin’s End 2020
Ant-Man and the Wasp 2018
The Hanging Sun (2022) me Titra Shqip
Deep Water (2022) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Halloween (2018) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip