Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3091 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Prey (2022) me Titra Shqip

Prey (2022) me Titra Shqip

Ata gjuajnë për të jetuar. Jetojnë për të gjuajtur.Jul. 21, 2022USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Naru (Amber Midthunter) është një luftëtare e aftë e fisit Comanche dhe do të duhet të luftojë me një nga Predatorët e parë që zbarkoi në tokë, i cili kërcënon sigurinë e popullit të saj.

 

Shënim

Histori-Origjina e pranisë së Predatorëve të frikshëm, krijesave të liga aliene të racës Yautja që mbërritën në Tokë dhe u shfaqën për herë të parë në filmin Predator (1987) me Arnold Schwarzenegger. Filmi i Trachtenberg shërben si një prequel i ekskluzivitetit (i cili gjithashtu solli Predator 2, nga 1991 dhe më pas kryqëzimet Alien vs. Predator dhe Aliens vs. Predator 2, përkatësisht 2004 dhe 2007) dhe është vendosur në kombin Comanche rreth vitit 1700.

Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Prey
Vlerësimi IMDb 6.5 409 vota
Vlerësimi TMDb 8.261 449 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

The White Storm (2013) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Citation 2020