Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 353 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip

Pretty Woman (1990) me Titra Shqip

Kush e dinte se ishte kaq argëtuese të ishe një prostitute?Mar. 23, 1990United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nën pamjen simpatike dhe natyrën zemërthyer të Edward Lewis (Gere) fshihet një peshkaqen financiar. Specialiteti i tij është të blejë kompani të këqija, t’i rimëkëmbë ato dhe t’i shesë ato me një çmim të lartë. Një natë në Hollywood, ai takon aksidentalisht Vivian Ward (Roberts), një prostitutë. Ajo ka nevojë për para dhe ai ka nevojë për një grua që ta shoqërojë atë në drekat e tij të biznesit. It’sshtë një marrëdhënie thjesht tregtare, por zemra prej guri e Edward ngadalë fillon të shkrihet.

 

SHËNIM:

Pak Hirushja dhe pak “Zonja ime e Bukur”, është filmi që nisi karier e Julia Roberts. Blockbuster kundër të gjitha parashikimeve, shumë i zgjuar, por me një ritëm që pak njerëz dinë ta mbajnë sot.

Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pretty Woman
Vlerësimi IMDb 7 297,310 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 5,748 vota

Regjizori

Aktorët

Richard Gere isEdward Lewis
Edward Lewis
Julia Roberts isVivian Ward
Vivian Ward
Ralph Bellamy isJames Morse
James Morse
Jason Alexander isPhilip Stuckey
Philip Stuckey
Alex Hyde-White isDavid Morse
David Morse
Amy Yasbeck isElizabeth Stuckey
Elizabeth Stuckey
Héctor Elizondo isBarney Thompson
Barney Thompson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breaking News in Yuba County 2021
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Maya the Bee: The Honey Games 2018
3 Türken und ein Baby (2015) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip