Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 689 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Pretty Problems (2022) me Titra Shqip

Pretty Problems (2022) me Titra Shqip

Je i ftuar. Për të vënë në dyshim të gjitha zgjedhjet tuaja të jetës.Oct. 07, 2022Unknown105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i çorientuar ftohet në një Chateau Sonoma nga të huajt e pasur dhe përfundon duke kaluar fundjavën më të paharrueshme të jetës së tyre.

Pretty Problems (2022) me Titra Shqip
Pretty Problems (2022) me Titra Shqip
Pretty Problems (2022) me Titra Shqip
Pretty Problems (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pretty Problems
Vlerësimi IMDb 8.1 51 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Hollywood Stargirl (2022) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
The Clovehitch Killer (2018)
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip
Dawn of the Planet of the Apes (2014) me Titra Shqip
When I Consume You (2021) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit