Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 328 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Press Play (2022) me Titra Shqip

Press Play (2022) me Titra Shqip

Kthehu prapa dhe dashuro përsëri.Jun. 16, 2022USA85 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Laura dhe Harrison kanë romancën perfekte të ndërtuar mbi themelin e një dashurie të përbashkët për muzikën. Pas një aksidenti vdekjeprurës, Laura merr mundësinë për të shpëtuar dashurinë e jetës së saj kur zbulon se mixtape-i i tyre mund ta kthejë atë në kohë.

Press Play (2022) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Press Play
Vlerësimi IMDb 5.6 294 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 7 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Albträumer (2020) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Dragon Ball Super: Super Hero (2022) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
UFO (2022) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Predator: Dark Ages (2015) me Titra Shqip
Homebound (2022) me Titra Shqip