Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Prescription Thugs (2016) me Titra Shqip

Prescription Thugs (2016) me Titra Shqip

A ka vërtet një luftë kundër drogës?Jan. 22, 2016USA86 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amerikanët konsumojnë 75% të barnave në botë me recetë. Pasi humbi vëllain e tij për shkak të epidemisë në rritje të abuzimit me ilaçet me recetë, dokumentaristi Chris Bell vendos të çmitizojë këtë varësi tinëzare. Ekzaminimi i Bell-it për motivet e farmacive dhe mjekëve të mëdhenj në këtë treg gjithnjë në rritje e bën atë të takohet me ekspertë të natyrës së varësisë, të mbijetuar me rrëfime të dorës së parë të luftës së tyre dhe sinjalizues që dëshmojnë për qëllimet farmaceutike të drejtuara nga dollari dhe korporatat. Në fund të fundit, hetimi i tij do të tregojë atje ku filloi gjithçka: dera e tij e përparme.

Prescription Thugs (2016) me Titra Shqip
Prescription Thugs (2016) me Titra Shqip
Prescription Thugs (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Prescription Thugs
Vlerësimi IMDb 7 2,123 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 36 vota

Regjizori

Chris Bell
Regjizori

Aktorët

Chris Bell isHimself (Host)
Himself (Host)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip
Money Heist: The Phenomenon (2020) me Titra Shqip
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
The Real Charlie Chaplin (2021) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
My Octopus Teacher (2020) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip
Wordplay 2006 me Titra Shqip
Becoming 2020