Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip

Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip

Sep. 24, 2020Hungary95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Márta, një neurokirurge 40-vjeçare, ra në dashuri. Për këtë arsye, ajo lë pas karrierën e saj të shkëlqyer në Shtetet e Bashkuara në një repart të neurokirurgjisë dhe kthehet në Budapest për të nisur një jetë të re me njeriun që dashuron. Megjithatë, ai nuk paraqitet për takimin në Urën e Lirisë. Pas një pritjeje të kotë, ajo e kërkon me dëshpërim dhe kur më në fund e gjen, dashuria e jetës i përgjigjet se nuk e ka parë kurrë më parë.

Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Felkészülés meghatározatlan ideig tartó együttlétre
Vlerësimi IMDb 6.6 1,701 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 9 vota

Regjizori

Lili Horvát
Regjizori

Aktorët

Natasa Stork isMárta Vizy
Márta Vizy
Viktor Bodó isJános Drexler
János Drexler
Andor Lukáts isDr. Fried
Dr. Fried
Zsolt Nagy isKriván Barna
Kriván Barna
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Intimacy (2001) me Titra Shqip
Scarborough (2021) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
Stowaway 2021
Clean (2022) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Is Anybody There? (2009) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit