Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 458 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Predators (2010) me Titra Shqip

Predators (2010) me Titra Shqip

Gjuetia është në vazhdim.Jul. 03, 2010USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup vrasësish mercenarë, anëtarë dhe të burgosur Yakuza, të zgjedhur për aftësinë e tyre për të vrarë gjakftohtë, sillen në një planet armiqësor. Pasi arrijnë në destinacionin e tyre, ata kuptojnë se janë rrëmbyer dhe zgjedhur si pre e një race të re grabitqarësh Alien. “Grabitqarët njerëzorë” do të duhet të mbështeten në njohuritë dhe aftësitë e tyre në një betejë ekstreme për mbijetesë.

Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Predators
Vlerësimi IMDb 6.4 219,821 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2,998 vota

Regjizori

Nimród Antal
Regjizori

Aktorët

Alice Braga isIsabelle
Isabelle
Danny Trejo isCuchillo
Cuchillo
Brian Steele isBerserker Predator / Falconer Predator
Berserker Predator / Falconer Predator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prometheus (2012) me Titra Shqip
San Andreas (2015) me Titra Shqip
Demonic (2015) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Airlift (2016) me Titra Shqip
Harvey (2021) me Titra Shqip
Thirteen Lives (2022) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit