Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 168 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Predator: Dark Ages (2015) me Titra Shqip

Predator: Dark Ages (2015) me Titra Shqip

May. 23, 2015United Kingdom27 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi ndjek një grup kalorësish Templarë të shkatërruar nga lufta, të cilët vihen në provë kundër një bishe të çuditshme që ndjek tokat e Anglisë. Kjo betejë është ajo nga e cila përbëhen Mitet dhe Legjendat. Një film i pavarur për fansat.

Predator: Dark Ages (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Predator: Dark Ages
Vlerësimi IMDb 6.1 2,469 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 116 vota

Regjizori

James Bushe
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Shamshera (2022) me Titra Shqip
Knockout 2020
Awake (2021) me Titra Shqip
American Night (2021) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Tides (2021) me Titra Shqip
The Enforcer (2022) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
Skylines 2020
Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit