Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 353 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2watchsb.com
Predator (1987) me Titra Shqip

Predator (1987) me Titra Shqip

Së shpejti do të fillojë gjuetia.Jun. 12, 1987USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dutch është një ish-agjent i CIA-s i punësuar për një mision special: ai duhet të lirojë një politikan të rrëmbyer nga guerilët në xhunglën e Amerikës Qendrore. Misioni është kryer, por në rrugën e kthimit Dutch dhe njerëzit e tij bëjnë njohjen e një entiteti misterioz dhe të egër. Një nga një, të gjithë anëtarët e ekipit bien përveç Dutch.

Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal Predator
Vlerësimi IMDb 7.8 390,793 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 5,843 vota

Regjizori

Aktorët

Arnold Schwarzenegger isMajor Alan
Major Alan "Dutch" Schaefer
Carl Weathers isAl Dillon
Al Dillon
Elpidia Carrillo isAnna Gonsalves
Anna Gonsalves
Jesse Ventura isBlain Cooper
Blain Cooper
Sonny Landham isBilly Sole
Billy Sole
Bill Duke isMac Eliot
Mac Eliot
Richard Chaves isJorge
Jorge "Poncho" Ramirez
R. G. Armstrong isMajor General Homer Phillips
Major General Homer Phillips
Shane Black isRick Hawkins
Rick Hawkins
Kevin Peter Hall isHelicopter Pilot / Predator
Helicopter Pilot / Predator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vicky and Her Mystery (2021) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
Shaolin Soccer (2001) me Titra Shqip
Z for Zachariah (2015) me Titra Shqip
Blade (1998) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
The Cure (2020)
Shottas (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit