Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Poser (2021) me Titra Shqip

Poser (2021) me Titra Shqip

Jun. 09, 2021USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lennon ekziston me ndrojtje në periferi të skenës së lulëzuar të muzikës indie Columbus, duke e dëshiruar për një lidhje personale që mund ta futë atë në skenën e artit më të fundit. Hyn Bobbi Kitten, një gjysma enigmatike, goditëse dhe e talentuar e një dyshe popullore pop indie, e cila e merr Lennon nën krahun e saj të sigurt – duke u ngatërruar padashur në një obsesion të errët.

Poser (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Poser
Vlerësimi IMDb 6 362 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 3 vota

Regjizori

Ori Segev
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warning (2021) me Titra Shqip
Fierce People (2005) me Titra Shqip
Cliff Walkers (2021) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
The Keeper (2019) me Titra Shqip
Eternal Winter (2019) me Titra Shqip
Burnt (2015) me Titra Shqip
Ararat 2002
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
France (2021) me Titra Shqip
The Stranger (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit