Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1279 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Porto (2017) me Titra Shqip

Porto (2017) me Titra Shqip

Jul. 27, 2017Poland75 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jake dhe Mati janë dy të huajt e Portos që dikur përjetuan një lidhje të shkurtër. Megjithatë, mbetet një atmosferë misteri për momentet që ata ndanë dhe, në kërkim të kujtimeve, ata rijetojnë thellësitë e një nate të pafrenuar nga pasojat e kohës.

Porto (2017) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Porto
Vlerësimi IMDb 6.1 2,033 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 28 vota

Regjizori

Gabe Klinger
Regjizori

Aktorët

Lucie Lucas isMati Vargnier
Mati Vargnier
Anton Yelchin isJake Kleeman
Jake Kleeman
Paulo Calatré isJoão Monteiro Oliveira
João Monteiro Oliveira
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Memoria (2021) me Titra Shqip
Through My Window (2022) me Titra Shqip
Albatross (2022) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Stowaway 2021
Safety 2020
Life in a Year 2020
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit