Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8189 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pompei (2020) me Titra Shqip

Pompei (2020) me Titra Shqip

Jul. 24, 2020Belgium87 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Viktori dhe vëllai i tij i vogël Jimmy arrijnë të kalojnë në një ambient ku aventurat negative të tyre romantike duket se nuk mbarojnë kurrë. Sidoqoftë, ardhja e Billit të trazuar dhe dëshira e saj e pakontrollueshme për dashuri do të lëkundë bazat e të dyve.

Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pompéi
Vlerësimi IMDb 5.4 183 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 4 vota
Shpërndarë18

Tituj të Ngjashëm

The Woman King (2022) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Twentynine Palms (2003) me Titra Shqip
Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
Weird: The Al Yankovic Story (2022) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Dracula Untold (2014) me Titra Shqip
Pieces of a Woman 2020 me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit