Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip

Pocket Listing (2016) me Titra Shqip

Ngritje. Shkatërrim. Hakmarrje. Pasuri të paluajtshme.Mar. 23, 2016USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një thriller satirik për slitën e pasurive të paluajtshme të L.A. Kryqëzimet e dyfishta, tradhtia bashkëshortore, vrasja, identiteti i gabuar dhe hakmarrja pasojnë kur një lojtar i fuqishëm misterioz dhe gruaja e tij e zjarrtë punësojnë një ndërmjetës të turpëruar pronash në Los Anxhelos për të tregtuar dhe shitur në mënyrë diskrete vilën e tyre në Malibu.

Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pocket Listing
Vlerësimi IMDb 6.3 6,394 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 28 vota

Regjizori

Conor Allyn
Regjizori

Aktorët

Rob Lowe isFrank Hunter
Frank Hunter
Burt Reynolds isRon Glass
Ron Glass
Jessica Clark isLana Hunter
Lana Hunter
James Jurdi isJack Woodman
Jack Woodman
Noel Gugliemi isEl Cabron
El Cabron
Ken Davitian isMr. Mousian
Mr. Mousian
Logan Fahey isAaron Glass
Aaron Glass
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Glorious (2022) me Titra Shqip
Cleveland Abduction (2015) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Mortdecai (2015) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
Mayberry Man (2021) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit