Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 178 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Playing God (2021) me Titra Shqip

Playing God (2021) me Titra Shqip

Aug. 06, 2021United States96 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vëlla dhe motër, të cilët bashkohen për të mashtruar të tjerët dhe për të mbledhur para të lehta, kanë dhjetë ditë kohë për të mbledhur paratë që i detyrohen. Ata pastaj hartojnë një plan për të mashtruar një miliarder të çuditshëm duke kërkuar përgjigje duke i premtuar atij një takim me vetë Zotin. Atëherë do të jetë e nevojshme të gjejnë dikë që interpreton Perëndinë në një mënyrë të besueshme.

Playing God (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Playing God
Vlerësimi IMDb 5.4 264 vota
Vlerësimi TMDb 8 5 vota

Regjizori

Scott Brignac
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Reno 911! The Hunt for QAnon (2021) me Titra Shqip
In Bed (2005) me Titra Shqip
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
Spirited (2022) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Foxfire 1996 me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit