Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip

Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip

Kur të tjerët fluturojnë jashtë, heronjtë fluturojnë brenda.Jul. 17, 2014USA83 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur vrapuesi ajror me famë botërore Dusty mëson se motori i tij është dëmtuar dhe ai mund të mos garojë më kurrë, ai duhet të ndërrojë marshin dhe niset në botën e shuarjes ajrore. Dusty bashkon forcat me helikopterin veteran të zjarrit dhe shpëtimit Blade Ranger dhe ekipin e tij, një grup automjetesh të gjithë terrenit të njohur si The Smokejumpers. Së bashku, ekipi i patrembur lufton me një zjarr masiv dhe Dusty mëson se çfarë duhet për t’u bërë një hero i vërtetë.

Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Planes: Fire & Rescue
Vlerësimi IMDb 6 17,619 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 641 vota

Regjizori

Aktorët

Ed Harris isBlade Ranger (voice)
Blade Ranger (voice)
Dane Cook isDusty Crophopper (voice)
Dusty Crophopper (voice)
Julie Bowen isDipper (voice)
Dipper (voice)
Curtis Armstrong isMaru (voice)
Maru (voice)
Hal Holbrook isMayday (voice)
Mayday (voice)
Teri Hatcher isDottie (voice)
Dottie (voice)
Brad Garrett isChug (voice)
Chug (voice)
Wes Studi isWindlifter
Windlifter
Stacy Keach isSkipper (voice)
Skipper (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mortal Kombat 2021
Luck (2022) me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
Luca (2021) me Dublim Shqip
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit