Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1 Dublim Shqipvanfem.com
  • Server 2 Titra Shqipfcom
Planes (2013) me Dublim Shqip

Planes (2013) me Dublim Shqip

Nga lart bota e makinaveAug. 09, 2013USA91 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dusty është një aeroplan që mbledh pluhur dhe ëndërron të konkurrojë në një garë të famshme ajrore. Problemi? Ai ka frikë të pashpresë nga lartësitë. Me mbështetjen e mentorit të tij Skipper dhe një mori miqsh të rinj, Dusty niset për të realizuar ëndrrat e tij.

Planes (2013) me Dublim Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Planes
Vlerësimi IMDb 5.7 44,186 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,313 vota

Regjizori

Klay Hall
Regjizori

Aktorët

Dane Cook isDusty Crophopper (voice)
Dusty Crophopper (voice)
Carlos Alazraqui isEl Chupacabra (voice)
El Chupacabra (voice)
Val Kilmer isBravo (voice)
Bravo (voice)
Julia Louis-Dreyfus isRochelle (voice)
Rochelle (voice)
Brad Garrett isChug (voice)
Chug (voice)
Teri Hatcher isDottie (voice)
Dottie (voice)
John Cleese isBulldog (voice)
Bulldog (voice)
Anthony Edwards isEcho (voice)
Echo (voice)
Sinbad isRoper (voice)
Roper (voice)
Priyanka Chopra isIshani (voice)
Ishani (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002 me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Happy Family (2018) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) me Dublim Shqip
Thor: Love and Thunder (2022) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Kickboxer 2: The Road Back 1991

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit