Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Plan B (2021) me Titra Shqip

Plan B (2021) me Titra Shqip

Mëngjesi pas është vetëm fillimi.Jun. 18, 2021United States107 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Pas një takimi të parë seksual jo të paharrueshëm, një nxënëse e shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë kanë njëzet e katër orë për të gjetur një pilulë kundër shtatzanisë në zemër të Shteteve të Bashkuara.

Plan B (2021) me Titra Shqip
Plan B (2021) me Titra Shqip
Plan B (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Plan B
Vlerësimi IMDb 6.7 1,952 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Win It All (2017) me Titra Shqip
Brahman Naman (2016) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Bad Christmas (2021) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
The Taming of the Shrewd (2022) me Titra Shqip
Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2022) me Titra Shqip
Unhuman (2022) me Titra Shqip
Love Clinic (2015) me Titra Shqip