Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 196 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Pitbull: Exodus (2021) me Titra Shqip

Pitbull: Exodus (2021) me Titra Shqip

Nov. 11, 2021Poland112 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E thënë gjatë disa vitesh, pjesë e luftës gjithnjë në zhvillim midis policisë dhe perandorive kriminale që përfshin Evropën Lindore, ne ndjekim jetën e një të riu, fëmijërinë dhe adoleshencën e tij dhe përfundimisht prejardhjen e tij në botën e krimit. Rruga e tij së shpejti kryqëzohet me një polic i cili nuk do të ndalojë asgjë për ta kapur.

Pitbull: Exodus (2021) me Titra Shqip
Pitbull: Exodus (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pitbull
Vlerësimi IMDb 4.4 248 vota
Vlerësimi TMDb 8 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Rescue (2020) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Winter Lake (2020) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
The Sicilian Clan 1969
Willy’s Wonderland 2021
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip