Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11890 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip

Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip

Sep. 27, 2008USA138 Min.X
Vlerësimi juaj: 0
6 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjuetari i piratëve, kapiteni Edward Reynolds dhe shoku i tij i parë biond, Jules Steel, kthehen ku ata rekrutohen nga një gjeneral guvernator me hije për të gjetur një pirate të errët perandoreshë kineze, të quajtur Xifing, dhe grupin e saj të prerë arabë, të cilët po përpiqen të ringjallin të ndjerin. Victor Stagnetti, pirati më i frikshëm në botë, nga varri për të sjellë dominimin e botës. Kur Jules kapet dhe skllavërohet nga Xifing, Reynolds duhet të mbështetet te aleati i tij luftarak me shpatë, Olivia, për të marrë forcat e mbinatyrshme që rrethojnë Xifingun vdekjeprurës.

Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pirates II: Stagnetti's Revenge
Vlerësimi IMDb 7.6 3,553 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 53 vota

Regjizori

Joone
Regjizori

Aktorët

Jesse Jane isJules Steel
Jules Steel
Evan Stone isCaptain Reynolds
Captain Reynolds
Tommy Gunn isVictor Stagnetti
Victor Stagnetti
Stoya isBelly Dancer
Belly Dancer
Gabriella Fox isBelly Dancer
Belly Dancer
Shpërndarë14

Tituj të Ngjashëm

Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
A Million Ways to Die in the West (2014) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit