Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 253 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip

Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip

Dyfish dhëmbët. Dyfish Terrori.May. 11, 2012United States83 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hapja e një parku të ri dhe spektakolar të ujit bëhet një burim tërheqës për të rinjtë në një qytet të qetë amerikan. Midis rrëshqitjeve të larta nga të cilat mund të hidheni dhe pishinave të mëdha për t’u argëtuar, fëmijët do ta shohin argëtimin të shndërrohet në makth kur, përmes tubave të ujit, një grup piranhash me dhëmbë të mprehtë si tehe të infektojnë ujërat e vendit, duke vrarë këdo me sulme të shpejta dhe brutale , me autoritetet lokale të paafta për t’i ndaluar ato dhe me studiuesen Maddy, së bashku me miqtë Kyle dhe Barry, me qëllim për të gjetur një zgjidhje për t’i dhënë fund sulmeve grabitqare.

Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Piranha 3DD
Vlerësimi IMDb 3.7 41,098 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 750 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Unnatural Causes (2008) me Titra Shqip
The Forgotten Ones (2008) me Titra Shqip
#Lucky Number (2015)
The Courier 2020
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Foxcatcher (2014) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Sacrifice (2021) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit