Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 714 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Pinocchio (2022) me Titra Shqip

Pinocchio (2022) me Titra Shqip

Klasik i përjetshëm.Sep. 07, 2022USA111 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një veprim live dhe CGI ritregim i përrallës së dashur të një kukulle prej druri, e cila nis një aventurë emocionuese për t’u bërë një djalë i vërtetë. Personazhe të tjerë përfshijnë Geppetto-n, gdhendësin e drurit që ndërton dhe e trajton Pinokun sikur të ishte djali i tij i vërtetë; Jiminy Cricket, i cili shërben si udhërrëfyes i Pinocchios, si dhe “ndërgjegjja” e tij; Zana Blu; “I ndershëm” Gjoni; Sofia pulëbardha dhe trajneri.

Pinocchio (2022) me Titra Shqip
Pinocchio (2022) me Titra Shqip
Pinocchio (2022) me Titra Shqip
Pinocchio (2022) me Titra Shqip
Pinocchio (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pinocchio
Vlerësimi IMDb 6.5 12 vota
Vlerësimi TMDb 6.865 274 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Hanks isGeppetto
Geppetto
Benjamin Evan Ainsworth isPinocchio (voice)
Pinocchio (voice)
Luke Evans isThe Coachman
The Coachman
Cynthia Erivo isBlue Fairy
Blue Fairy
Joseph Gordon-Levitt isJiminy Cricket (voice)
Jiminy Cricket (voice)
Keegan-Michael Key is'Honest' John (voice)
'Honest' John (voice)
Lorraine Bracco isSofia the Seagull (voice)
Sofia the Seagull (voice)
Angus Wright isSignore Rizzi
Signore Rizzi
Jamie Demetriou isHeadmaster
Headmaster
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Solo: A Star Wars Story 2018
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
The Flash (2022) me Titra Shqip
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
Nicky Larson and the Cupid’s Perfume (2019) me Titra Shqip
Lyle, Lyle, Crocodile (2022) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Home Alone 4 (2002) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit