Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
Pinocchio (2019) me Titra Shqip

Pinocchio (2019) me Titra Shqip

Përralla më e dashur vjen në jetë.Dec. 19, 2019BE124 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Në këtë adaptim live-action të përrallës së dashur, gdhendësi i vjetër i drurit Geppetto modelon një kukull prej druri, Pinocchio, i cili në mënyrë magjike vjen në jetë. Pinocchio dëshiron shumë për aventura dhe humbet lehtësisht, duke takuar bisha magjike, spektakle fantastike, ndërsa bën miq dhe armiq gjatë udhëtimit të tij. Megjithatë, ëndrra e tij është të bëhet një djalë i vërtetë, gjë që mund të realizohet vetëm nëse më në fund ndryshon rrugët e tij.

Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pinocchio
Vlerësimi IMDb 6.2 13,595 vota
Vlerësimi TMDb 6.607 1,373 vota

Regjizori

Aktorët

Roberto Benigni isMister Geppetto
Mister Geppetto
Marine Vacth isFata Turchina
Fata Turchina
Gigi Proietti isMangiafuoco
Mangiafuoco
Marcello Fonte isPappagallo
Pappagallo
Davide Marotta isGrillo Parlante
Grillo Parlante
Paolo Graziosi isMastro Ciliegia
Mastro Ciliegia
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Daddy Issues (2019) me Titra Shqip
The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
The Righteous (2021) me Titra Shqip
Pawn Sacrifice (2015) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Paparazzi (2004) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip