Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 242 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip

Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip

Aug. 11, 2021France89 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pil, një vajzë e vogël vagabonde, jeton në rrugët e qytetit mesjetar të Roc-en-Brume, së bashku me tre nusellat e saj të zbutura. Ajo mbijeton nga ushqimi i vjedhur nga kështjella e regentit të keq Tristain. Një ditë, për të shpëtuar nga rojet e tij, Pil maskohet si një princeshë. Kështu, ajo fillon një aventurë të çmendur, delirante, së bashku me Crobar, një roje e madhe e ngathët që mendon se është një fisnike dhe Rigolin, një shaka e re. Pilit do t’i duhet të shpëtojë Rolandin, trashëgimtarin e ligjshëm të fronit nën mallkimin e një magjie. Kjo aventurë do ta kthejë të gjithë mbretërinë me kokë poshtë dhe do t’i mësojë Pilit se fisnikëria mund të gjendet tek të gjithë ne.

Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pil
Vlerësimi IMDb 6.3 418 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 109 vota

Regjizori

Aktorët

Pierre Tessier isTristain (voice)
Tristain (voice)
Enrique Carballido isLe chef des mercenaires (voice)
Le chef des mercenaires (voice)
Kaycie Chase isPil (voice)
Pil (voice)
Paul Borne isCrobar (voice)
Crobar (voice)
Julien Crampon isRigolin (voice)
Rigolin (voice)
Gauthier Battoue isRoland (voice)
Roland (voice)
Barbara Tissier isAliénor (voice)
Aliénor (voice)
Emmanuel Curtil isLugan (voice)
Lugan (voice)
Laurent Maurel isLe berger (voice)
Le berger (voice)
Martine Irzenski isLa sorcière (voice)
La sorcière (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Man of Steel (2013) me Titra Shqip
Double Threat (2022) me Titra Shqip
The Pirates (2014) me Titra Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
Father There Is Only One 2 (2020) me Titra Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Happy Feet (2006) me Dublim Shqip
Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit