Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip

Pig Hunt (2008) me Titra Shqip

Jul. 31, 2008USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur John i çon miqtë e tij në San Francisko në fermën e largët të xhaxhait të tij të ndjerë për të gjuajtur derrat e egër, duket si një fundjavë tipike djemsh me armë – pavarësisht nga prania e të dashurës seksi të John, Brooks. Por ndërsa John dhe ekuipazhi i tij udhëtojnë më thellë në pyll, ata fillojnë të gjurmojnë të vërtetën e tmerrshme për vdekjen e xhaxhait të tij dhe legjendën e Ripper – një derr i zi vrasës tre mijë paund!

Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pig Hunt
Vlerësimi IMDb 4.7 2,590 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 38 vota

Regjizori

James Isaac
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Infection (2019) me Titra Shqip
The Independent (2022) me Titra Shqip
Ant-Man 2015
Vice (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
I Am Here (2015) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip
Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit