Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 245 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pig (2021) me Titra Shqip

Pig (2021) me Titra Shqip

Jul. 16, 2021United Kingdom92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke jetuar vetëm në shkretëtirën e Oregonit, një gjuetar tartufi kthehet në Portland për të gjetur personin i cili vodhi derrin e tij të dashur dhe shkon në ndjekje përgjatë bregut.

Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pig
Vlerësimi IMDb 7 7,639 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 96 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

9 Bullets (2022) me Titra Shqip
In the Forest (2022) me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
She’s the Man (2006) me Titra Shqip
Flag Day (2021) me Titra Shqip
Gaslight (2022) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
Great White (2021) me Titra Shqip