Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Petite Maman (2021) me Titra Shqip

Petite Maman (2021) me Titra Shqip

Jun. 02, 2021France72 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tetë vjeçarja Nelly sapo ka humbur gjyshen e saj të dashur dhe po i ndihmon prindërit e saj të pastrojnë shtëpinë e fëmijërisë së nënës së saj. Ajo eksploron shtëpinë dhe pyjet përreth ku luante nëna e saj dhe ku ajo ndërtoi fortesën për të cilën Nelly ka dëgjuar kaq shumë. Një ditë, nëna e saj largohet papritur dhe Nelly takon një vajzë të moshës së saj në pyll, duke ndërtuar një fortesë.

Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Petite maman
Vlerësimi IMDb 7.4 8,811 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 144 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Legend of Hei (2019)
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Down by Love (2016) me Titra Shqip
Gold (2018) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Mother at War (2020) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Ace & the Christmas Miracle (2021) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit