Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip

Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip

Apr. 14, 2015Unknown94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të armatosur me armë lazer dhe zgjuarsi, Pete Winning dhe ekuipazhi i tij lundrojnë në një tokë të përmbytur në një të ardhme jo shumë të largët. Me guxim mutantët, piratët dhe detet, ata kërkojnë për hartat e lakmuara të botës së re të mbretëreshës së keqe të vetëkurorëzuar.

Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pete Winning and the Pirates
Vlerësimi IMDb 5.4 87 vota
Vlerësimi TMDb 3.8 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Death to 2020 2020
Cryo (2022) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Interstellar (2014) me Titra Shqip
AK vs AK 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit