Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 257 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip

Persian Lessons (2020) me Titra Shqip

Apr. 17, 2020Belarus127 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Francën e pushtuar në vitin 1942, Gilles u arrestua nga SS së bashku me hebrenjtë e tjerë dhe u dërgua në një kamp përqendrimi në Gjermani. Ai arrin të shmangë vdekjen duke u betuar se është pers, por jo hebre. Më pas ai zgjidhet t’i mësojë farsisht drejtorit të kampit, një njeri që ëndërron të hapë një restorant në Iran pasi të përfundojë lufta. Marrëdhënia e veçantë mes dy burrave, megjithatë, përfundon duke çliruar xhelozinë e të burgosurve dhe oficerëve të tjerë…

Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Persian Lessons
Vlerësimi IMDb 7.4 5,643 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 97 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Company K (2004) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
The Outfit (2022) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
The Tragedy of Macbeth (2022) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Time Out of Mind (2014) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit