Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 127 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Pelé (2021) me Titra Shqip

Pelé (2021) me Titra Shqip

Feb. 23, 2021United Kingdom108 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dokumentari rishikon hapat e Peles, një legjende portreti të futbollit në kërkimin e vazhdueshëm të përsosmërisë. Përveç intervistave të pabotuara me protagonistin, ai përfshin imazhe arkivore dhe kontribute nga ish-shokët legjendar të skuadrës, duke përfshirë Zagallo, Jairzinho dhe Rivellino. Filmi fokusohet në 12 vitet e jashtëzakonshme nga 1958 deri në 1970, në të cilat futbollisti, i vetmi që ka fituar tre Kupa Botërore, kalon nga një superyll i ri në një hero kombëtar në një epokë të turbullt dhe në ndryshim në historinë braziliane.

Pelé (2021) me Titra Shqip
Pelé (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pelé
Vlerësimi IMDb 7 3,355 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 90 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Schumacher (2021) me Titra Shqip
My Octopus Teacher (2020) me Titra Shqip
Stripped: Los Angeles 2020
Sir Alex Ferguson: Never Give In (2021) me Titra Shqip
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip
The Adventures of Anais Nin (2015) me Titra Shqip
Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip
Elizabeth Windsor (2022) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit