Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 307 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip

Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip

Duhet një moment për të ndryshuar historinë. Duhet dashuri për të ndryshuar jetë.May. 21, 2001United States183 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dhjetor 1941, aeroplanët e Admiralit Yamamoto filluan një sulm vdekjeprurës ndaj anijeve dhe forcave të armatosura me bazë në Pearl Harbor. Rafe dhe Danny, dy pilotë që u rritën së bashku dhe që mësuan të fluturojnë duke drejtuar aeroplanë për të ujitur fushat, shohin që miqësia e tyre solide të vihet në provë. Në fakt, të dy janë të dashuruar me të njëjtën grua, një infermiere.

 

Shënim

Çifti i pafytyrë i formuar nga producenti Jerry Bruckheimer dhe drejtori i ndërtuesit të teknikëve Michael Bay nis një sulm pabesisht ndaj një kapitulli themelor të imagjinatës amerikane me një film pompoz, shumë të gjatë me shaka më shkatërruese sesa bombat që bien nga kompjuterat dhe me personazhe pa nuanca. Filmi fitoi një Oskar për Efektet më të mira Tingullore.

Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
Titulli origjinal Pearl Harbor
Vlerësimi IMDb 6.2 315,628 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 4,787 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isRafe McCawley
Rafe McCawley
Kate Beckinsale isEvelyn Johnson
Evelyn Johnson
Josh Hartnett isDanny Walker
Danny Walker
Cuba Gooding Jr. isDoris Miller
Doris Miller
Jon Voight isFranklin D. Roosevelt
Franklin D. Roosevelt
Tom Sizemore isEarl Sistern
Earl Sistern
Alec Baldwin isJames Doolittle
James Doolittle
Ewen Bremner isRed Winkle
Red Winkle
William Lee Scott isBilly Thompson
Billy Thompson
Greg Zola isAnthony Fusco
Anthony Fusco
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

One Flew Over the Cuckoo’s Nest (1975) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Turbo Cola (2022) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
The Northman (2022) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Dog (2022) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
First Love (2022) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit