Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Paycheck (2003) me Titra Shqip

Paycheck (2003) me Titra Shqip

Mos harroni të ardhmen.Dec. 25, 2003United States119 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjeni dhe me reputacion ndërkombëtar që zhvillon projekte sekrete për kompanitë, në fund të çdo detyre Michael Jennings i nënshtrohet një fshirje kujtese në mënyrë që ai të mos mund të zbulojë sekrete profesionale. Kur e kupton që punëdhënësit e tij po kërkojnë për ta vrarë, në pamundësi për të mbrojtur veten pasi nuk i kujtohet e kaluara e tij, Michael mbështetet te shkencëtarja Rachel, gruaja me të cilën ka punuar dhe e ka dashur për tre vitet e fundit …

Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paycheck
Vlerësimi IMDb 6.3 105,015 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,324 vota

Regjizori

John Woo
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isJennings
Jennings
Joe Morton isAgent Dodge
Agent Dodge
Michael C. Hall isAgent Klein
Agent Klein
Kathryn Morris isRita Dunne
Rita Dunne
Claudette Mink isSara Rethrick
Sara Rethrick
Peter Friedman isAttorney General Brown
Attorney General Brown
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The King’s Man (2021) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Cosmic Sin 2021
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Cube 2: Hypercube (2002) me Titra Shqip
Last Looks (2021) me Titra Shqip