Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 135 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Payback (1999) me Titra Shqip

Payback (1999) me Titra Shqip

Jo më z. Djalë i Mirë.Feb. 05, 1999USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Me miq si këta, kujt i duhen armiqtë? Kjo është pyetja që i ligu Porter ka mbetur duke e bërë pasi gruaja dhe partneri i tij vjedhin paratë e tij të grabitjes dhe e lënë të vdekur – ose kështu mendojnë ata. Pesë muaj dhe një rezervuar i pafund hidhërimi më vonë, partnerët e Porterit dhe policët e shtrembër mbas shpinës së tij mësojnë se sa keq mund të jetë shpagimi.

Payback (1999) me Titra Shqip
Payback (1999) me Titra Shqip
Payback (1999) me Titra Shqip
Payback (1999) me Titra Shqip
Payback (1999) me Titra Shqip
Payback (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Payback
Vlerësimi IMDb 7.1 136,899 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,373 vota

Regjizori

Aktorët

Gregg Henry isVal Resnick
Val Resnick
David Paymer isArthur Stegman
Arthur Stegman
Bill Duke isDet. Hicks
Det. Hicks
Deborah Kara Unger isMrs. Lynn Porter
Mrs. Lynn Porter
Jack Conley isDet. Leary
Det. Leary
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
The Human Contract (2008) me Titra Shqip
A Perfect Man (2015) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Derailed (2002) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
Don 2006 me Titra Shqip
When I Consume You (2021) me Titra Shqip