Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip

Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip

Siguria nuk merr kurrë pushime.Jan. 15, 2009USA91 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Paul Blart me sjellje të butë ka pasur gjithmonë ëndrra të mëdha për t’u bërë një ushtarak shtetëror. Deri atëherë, ai patrullon qendrën lokale si roje sigurie. Me mustaqet e tij të prera ngushtë, transportuesin personal dhe qëndrimin gung-ho, vetëm Blart duket se e merr seriozisht punën e tij. Gjithçka ndryshon kur një ekip banditë bastisin qendrën tregtare dhe marrin pengje. I patrajnuar, i paarmatosur dhe një objektiv i madh, Blart duhet të bëhet një polic i vërtetë për të shpëtuar ditën.

Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paul Blart: Mall Cop
Vlerësimi IMDb 5.2 110,909 vota
Vlerësimi TMDb 5.406 2,116 vota

Regjizori

Steve Carr
Regjizori

Aktorët

Kevin James isPaul Blart
Paul Blart
Bobby Cannavale isCmdr. James Kent
Cmdr. James Kent
Raini Rodriguez isMaya Blart
Maya Blart
Peter Gerety isChief Brooks
Chief Brooks
Adam Ferrara isSergeant Howard
Sergeant Howard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Adam (2022) me Titra Shqip
Baby (2015) me Titra Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
The Killer (2022) me Titra Shqip
The Spine of Night (2021) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit