Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 270 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2embedsb.com
Pathology (2008) me Titra Shqip

Pathology (2008) me Titra Shqip

Asnjë trup nuk është i sigurt.Apr. 11, 2008USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Studenti i mjekësisë Ted Grey diplomohet në krye të klasës së tij dhe shpejt i bashkohet një programi elitar të patologjisë, studentët kryesorë të të cilit e ftojnë atë në rrethin e tyre. Atje ai zbulon një sekret të tmerrshëm: Ata luajnë një lojë në të cilën njëri përpiqet të kryejë vrasjen e përsosur, të pazbuluar, pastaj të tjerët garojnë për të përcaktuar shkakun e vdekjes së viktimës.

Pathology (2008) me Titra Shqip
Pathology (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pathology
Vlerësimi IMDb 6 32,020 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 337 vota

Regjizori

Aktorët

Alyssa Milano isGwen Williamson
Gwen Williamson
Michael Weston isJake Gallo
Jake Gallo
Lauren Lee Smith isJuliette Bath
Juliette Bath
Johnny Whitworth isGriffin Cavenaugh
Griffin Cavenaugh
John de Lancie isDr. Quentin Morris
Dr. Quentin Morris
Meiling Melançon isCatherine Ivy
Catherine Ivy
Keir O'Donnell isBen Stravinsky
Ben Stravinsky
Buddy Lewis isHarper Johnson
Harper Johnson
Dan Callahan isChip Bentwood
Chip Bentwood
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Frontier(s) 2007
Insomnia (2002) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
Run Hide Fight (2021)
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Infidel 2019
Wind River (2017) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
Side Effect (2020) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Black Mass (2015) me Titra Shqip