Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Passing (2021) me Titra Shqip

Passing (2021) me Titra Shqip

Asgjë nuk është bardh e zi.Oct. 27, 2021United Kingdom98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy gra afrikano-amerikane që mund të “kalojnë” si të bardha, zgjedhin të jetojnë ndryshe, njëra si e bardhë dhe tjetra si e zezë, në Nju Jork më 1929, mes problemeve të identitetit racor dhe gjinor, obsesionit dhe represionit.

Passing (2021) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Passing
Vlerësimi IMDb 6.6 7,321 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 90 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dracula Untold (2014) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Is Anybody There? (2009) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Aisha (2022) me Titra Shqip
Dog (2022) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
Besa e Kuqe aka The Red Pledge (1982) Film Shqiptar
Cliff Walkers (2021) me Titra Shqip
6 Years (2015) me Titra Shqip
7 Minutes (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit