Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 498 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Passengers (2016) me Titra Shqip

Passengers (2016) me Titra Shqip

Ka një arsye pse ata u zgjuan.Dec. 21, 2016United States116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një anije kozmike që mbante mijëra njerëz që udhëtonin në një planet të largët që shërbente si koloni, goditet nga një mosfunksionim në një nga dhomat e tij të gjumit. Si rezultat, Jim dhe Aurora zgjohen nëntëdhjetë vjet para afatit. Ndërsa jetojnë ekzistencën e tyre në bordin e anijes, të dy bien në dashuri dhe nuk janë në gjendje të mohojnë tërheqjen që i lidh ata derisa zbulojnë se anija kozmike është në rrezik të madh. Me jetën e mbi 5,000 pasagjerëve në rrezik, Jim dhe Aurora duhet të punojnë për të shpëtuar të gjithë.

Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Passengers
Vlerësimi IMDb 7 365,033 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 10,656 vota

Regjizori

Jack Gill
Regjizori

Aktorët

Chris Pratt isJim Preston
Jim Preston
Andy García isCaptain Norris
Captain Norris
Kristin Brock isAurora's Friend
Aurora's Friend
Julee Cerda isInstructor (Hologram)
Instructor (Hologram)
Fred Melamed isObservatory (voice)
Observatory (voice)
Matt Corboy isVideo Game (voice)
Video Game (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monsters of Man 2020
The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Lost Bullet 2 (2022) me Titra Shqip
Any Day (2015) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Valentine Ever After (2016) me Titra Shqip
Voyagers 2021
The Prom 2020