Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip

Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip

Oct. 08, 2021Spain123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy gra të pamartuara që kanë mbetur shtatzënë rastësisht dhe janë gati të lindin, takohen në një dhomë spitali: Janis, në moshë të mesme, të papenduar dhe të lumtur; Ana, një adoleshente, e penduar dhe e frikësuar.

Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Madres paralelas
Vlerësimi IMDb 7.1 25,248 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 594 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Entrapment 1999
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
A Journal for Jordan (2021) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
The Ultimate Gift (2007) me Titra Shqip
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
She’s the Man (2006) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip