Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 135 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Paradise Cove (2021) me Titra Shqip

Paradise Cove (2021) me Titra Shqip

Një pamje për të cilën duhet të vdesëshFeb. 12, 2021USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kontraktor dhe gruaja e tij shpërngulen në Malibu për të kthyer shtëpinë e nënës së tij në plazh, por terrorizohen nga zonja e pastrehë e çmendur që jeton poshtë shtëpisë.

Paradise Cove (2021) me Titra Shqip
Paradise Cove (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paradise Cove
Vlerësimi IMDb 4.1 653 vota
Vlerësimi TMDb 4.4 9 vota

Regjizori

Martin Guigui
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chhorii (2021) me Titra Shqip
Doctor (2021) me Titra Shqip
Spectral (2016) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Big Game (2014) me Titra Shqip
Infidel 2019
The Hills Have Eyes 2 2007 me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip